Termy Maltańskie – budowa wre

0 komentarzy

Data wpisu: 14 grudnia, 2019 | autor: admin | kategoria: pożytek publiczny

, , ,

źródło: poznanskie-nieruchomosci.pl

Termy Maltańskie to projekt kompleksu, który obejmować ma kilkanaście basenów. Prace wciąż trwają, końca jeszcze nie widać. Zakończenie budowy przewidziane jest na początek sierpnia 2011 roku, a na razie prace idą zgodnie z planem. Można już zobaczyć dwa piętra w powstającym kompleksie. Baseny powstają jednak wolniej niż inne części i elementy kompleksu.

Obecnie szybko posuwa się budowa części Term Maltańskich, w której znajduje się wejście główne oraz szatnie. Jednak także prace nad budową basenów olimpijskich są konsekwentnie  realizowane. Obecnie wylany jest pod nie beton, a kolejne części związane z budową uzupełniać będą kolejne etapy prac. Dobra pogoda pozwala na planowe realizowanie planu budowy, dzięki czemu wszystko idzie zgodnie z wcześniejszymi założeniami.

Jeżeli prace będą kontynuowane jak do tej pory, istnieją realne szanse, iż zakończą się w planowanym terminie. Termy Maltańskie są inwestycją, która uatrakcyjnia dodatkowo miasto Poznań i pozwala na promowanie sportu oraz turystyki.

Podobne wpisy

  • Skuteczne zagospodarowanie starego koryta Warty
    [caption id="attachment_286" align="alignleft" width="200" caption="źródło: otodom.pl"][/caption] Miejska Pracownia Urbanistyczna rozpoczęła pracę nad projektem mającym na celu plan przestrzennego zagospodarowania dla Chwaliszewa. Ma on obejmować zagospodarowanie starego koryta Warty. Jednym z projektów, który ma duże szanse powodzenia jest stworzenie podziemnych parkingów, nad którymi rozciągałyby się baseny mające być imitacją rzeki. Taki...
  • Budowa hotelu w bliskim sąsiedztwie synagogi
    [caption id="attachment_289" align="alignleft" width="200" caption="źródło: pl.wikipedia.org"][/caption] W Poznaniu od ponad pięciu lat poznańska gmina żydowska stara się o pozyskanie funduszy na odbudowę zniszczonej przez Niemców w 1940 roku synagogi. Żydowski dom modlitwy został wówczas przekształcony w basen, w podobnym kształcie funkcjonuje on również dziś. W budynku usytuowana jest Pływalnia Miejska. Na tym miejscu powstać ma, według zapo...

Losowe wpisy

Brak komentarzy jak dotychczas.

Zostaw komentarz